1402 دوشنبه 7 اسفند
 
استیل رونیک

فروش ورق استیل و پروفیل استیلورق استیل بگیر

ورق استیل بگیر ( سری استیل 400 )


ورق استیل بگیر ( سری 400 )

نوع دیگری از ورق های استیل خاصیت مغناطیسی داشته و جذب آهن ربا می شوند که اصطلاحا به آنها ورق استیل بگیر می گویند. از انواع ورق استیل های بگیر ورق استیل 410 می باشد که نسبت به ورق استیل های سری 300 دارای تحمل کمتری نسبت به خورندگی می باشند و بنابراین طبق ویژگی هایی که دارد در وسایلی و تجهیزاتی کاربری دارد که به این خصوصیت کمتر نیاز دارند،مثلا در ساخت قاشق ، چنگال ،چاقو و یا انواع پیچ ها از ورق استیل 410 استفاده می شود.البته این بدین معنا نیست که وسایلی که از ورق استیل 410 ساخته شده است به سرعت دچار زنگ زده ای می شوند بلکه مقاومت آن برای زنگ زدگی مناسب است فقط مقداری از ورق استیل های سری 300 کمتر است. و به نسبت خود در برابر خوردگی و حرارت مقاوم است. استیل رونیک ورق استیل 410 را در ضخامت های مختلف به شما عرضه می دارد.

واردات ورق استیل بگیر در ایران

معرفی ورق استیل 430

یکی دیگر از ورق استیل های بگیر ورق استیل 430 می باشد که خاصیت مغناطیسی دارد.این نوع استیل قابلیت سخت شدن ندارد،نسبت به مابقی ورق استیل های سری 400 مقاوم تر بوده اما نسبت به ورق استیل های سری 300 مقاومت کمتری دارد. ورق استیل 430 نسبت به حرارت مقاومت خوبی دارد،روی آن می توان جوشکاری انجام داد ولی همه روش های جوشکاری را نمی تواند تحمل کند. کمی بیشت راز 10 درصد در ورق استیل 430 کروم وجود دارد،کروم موجود در ورق استیل باعث می شود وقتی ورق ها و در معرض هوا قرار می گیرند و با هوا ترکیب می شوند تبدیل به اکسید کروم شوند و اگر لایه ای محافظ روی ورق ها وجود نداشته باشد استیل دچار زنگ زدگی می شود،بنابراین برای جلوگیری از این واقعه لایه ای محافظ بر روی ورق ها زده می شود که شما نمی توانید با چشم و صرف دیدن این لایه را از سایر قسمت های استیل تشخیص دهید اما همین لایه از استیل نگهداری کرده و خاصیت ضد زنگی به آن می دهد.

ویژگی ورق استیل 430 بگیر

کاربردهای ورق استیل 430

ورق استیل 430 کاربرد های زیادی را در زندگی صنعتی امروزی به خود اختصاص داده است،یکی از این کاربردها استفاده در روکش ماشین های ظرفشویی می باشد،به خاطر خواص جالبی که ورق استیل 430 دارد برای استفاده در روکش ماشین های ظرفشویی بسیار مناسب می باشد. در ساخت بسیاری دیگر از وسایل خانه و به خصوص لوازم آشپزخانه از ورق استیل 430 استفاده می کنند،یکی از آن دسته اجاق های گاز می باشد و یا پانل های کابین یخچال و ساخت لولا می باشد.

فروش رول ورق استیل 430

بسیاری از ساخت های داخلی خودرو و قطعات ماشین کاری از ورق استیل 430 می باشد و بنابراین به جرات می توانیم بگوییم ورق استیل 430 در صنعت خودرو سازی نقش بسزایی دارد. در واقع پرکاربرد بودن ورق استیل 430 و همچنین برای بالا بردن کیفیت لوازم و وسایلی که در آنها ورق استیل 430 استفاده شده است و این ورق ها نقش پایه و اساس اولیه این وسایل را دارند بنابراین لازم است از ورق استیل های 430 با کیفیت استفاده نمود،در این جهت استیل رونیک همواره بر اصل بالا بودن کیفیت تلاش کرده و در جهت حفظ رضایت مشتری کوشیده است.

واردات شیت ورق استیل 430

آشنایی با ورق استیل 420

ورق استیل 420 نیز از انواع ورق استیل های بگیر می باشد و دارای خاصیت مغناطیسی است.در واقع این نوع ورق استیل نوع اصلاح شده و پیشرفته تری از ورق استیل های 410 می باشند که نسبت به ورق استیل های 410 دارای عنصر کربن بیشتری می باشند که همین داشتن کربن بیشتر استحکام آن را افزایش داده است و آن را تبدیل به یک ورق استیل سخت و محکم نموده است. از ورق استیل های 420 نیز در ساخت کارد و چنگال و سایر وسایل آشپزخانه استفاده می شود با این تفاوت که وسایل ساخته شده با ورق استیل 420 مقاوم تر و محکم تر از ورق استیل های 410 هستند. البته این استیل کاربردهای دیگری دارد مثلا در ساخت انواعی از میلگرد استیل از ورق استیل 420 استفاده می کنند بنابراین در صنعت نیز جایگاه خود را دارا می باشد. همه این تفاوت ها به دلیل تغییر در میزان عناصر تشکیل دهنده ورق استیل ها اتفاق می افتد با کمی جابه جایی در میزان کروم و کربن و یا سایر آلیاژهای موجود در ورق استیل ها خاصیت آنها به شدت دچار تغییرات محسوسی می شود.البته چگونگی تهیه و آب دیده کردن استیل نیز در جنس آن موثر است. استیل رونیک همواره سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین استیل ها را دارد.

رول ورق استیل 420 بگیر