1400 یکشنبه 3 مرداد
 
استیل رونیک

فروش ورق استیل و پروفیل استیلورق استیل

فروش ورق استیل و دریافت قیمت ورق استیل


معرفی ورق استیل

جدولی که سال ها پیش مندلیف آن را پایه گذاری کرد و عناصر مختلف را بر اساس ویژگی های خاص در آن جای داد،امروزه تکمیل تر شده و با چیدمانی دقیق عنصر ها را کنار هم قرار داده است،یکی از این عناصر آهن است که پایه ورق استیل می باشد.البته ورق استیل علاوه بر آهن که بر اساس آن ساخته شده است دارای آلیاژهای دیگری نیز می باشد. یکی دیگر از عناصر قابل توجه و جالب در جدول مندلیف کربن است،کربن در جهان دارای خواص بسیار زیادی است و وسایل و مواد زیادی در اطراف ما وجود دارد که از کربن ساخته شده است،ورق استیل نیز از خواص کربن بی بهره نیست به این ترتیب که در ساخت ورق استیل، کربن نیز به کار رفته است و خواص جذاب کربن در ورق استیل نیز خودنمایی می کند،بدین ترتیب که هر چه کربن ورق استیل بالاتر باشد مقاوم تر و سخت تر می شود و هر چه کربن ورق استیل کمتر شود شکل پذیرتر و منعطف تر می شود.

پایه ورق استیل عنصر کربن است

ترکیبات ورق استیل به قدری دقیق می باشد که با تغییر درصد بسیار کمی از یک عنصر خواص و ویژگی ها و به تبع آن کارکرد ورق استیل نیز تغییرات اساسی می کند. ترکیبات ورق استیل به جز آهن و کربن از منگنز، گوگرد، فسفر و سیلیکون، کروم و نیکل نیز می باشد،که همان طور که پیش تر نیز گفتیم بسته یه کارکرد ورق استیل مقدار هر یک از این مواد در ورق های استیل متفاوت می باشد.

ورق استیل بصورت رول نیز تولید می شود

ویژگی های ورق استیل

دنیای جالب و جذاب فلزات بسیار جلب توجه می کند،دنیای ورق استیل هم سرشار از خواص مختلف این فلز می باشد که با کمی تغییر مواد تشکیل دهنده خواص و کارکرد ورق استیل نیز تغییر می کند. یکی از ویژگی ها و خواص ورق استیل این است که مقاومت خوبی در برابر هم دماهای بالا و هم دماهای پایین دارد و سرما و گرما را در عین حال به خوبی می تواند تحمل کند و دچار خرابی نشود.

تبدیل رول ورق استیل به شیت استیل

مثلا اگر شما ورق استیل را در دمای 1000 درجه سانتی گراد قرار دهید و یا در منفی 200 درجه سانتی گراد بگذارید می توانید مطمئن باشید که ورق استیل شما سالم می ماند و این ویژگی برای ورق های استیل بسیار کاربردی است. ابعادی که ورق استیل برش می خورد متفاوت است،ورق های استیل می توانند به شکل مربع یا مستطیل با ابعاد مختلف و متنوع تولید شوند.

ورق استیل در ایران وارداتی است

کاربردهای ورق استیل

شاید یکی از پرکاربردترین آلیاژهایی که در وسایل اطراف خود در منزل و یا در محل کار مشاهده می کنید از وسایل آشپزخانه و منزل گرفته تا بسیاری از وسایل اداری همه وهمه از ورق استیل ساخته شده است که خود را در قالب وسایل مختلف در دنیای اطراف ما جا داده اند، بنابراین شناخت ورق استیل مورد توجه بسیاری از مشاغل می باشد که البته سهم ساخت و ساز در این میانه از همه مشاغل بیشتر بوده و بیشترین مصرف تولیدات ورق استیل که در حدود بیش از 50 درصد است مربوط به ساخت و ساز می باشد. بسته به نوع کاربری ورق های استیل ضخامت لایه های آن نیز تغییر می کند. در دنیای امروز که همه وسایل دور ریخته شده و به محیط زیست آسیب وارد می کنند،ورق های استیل از این قاده مستثنی بوده و به صورت 100 در صدی قابل بازیافت می باشند.

واردات ورق استیل در ایران توسط استیل رونیک

روش تعیین قیمت ورق استیل

قیمت ورق استیل به عوامل مختلفی بستگی دارد.بسته به کاربرد ورق استیل در صنایع مختلف خواص آن و عناصر تشکیل دهنده آن نیز تغییر کرده و بنابراین قیمت ورق استیل نیز تغییر می کند. مثلا با تغییر میزان مولیبدن و کروم تشکیل دهنده ورق استیل قیمت ورق استیل نیزمتفاوت می شود. البته ضخامت و ابعاد ورق استیل نیز قیمت ورق استیل را تغییر می دهد. یکی از دغدغه های خریداران ورق استیل قیمت ورق استیل در کنار کیفیت خوب می باشد،استیل رونیک همواره سعی در مشتری مداری داشته و تمام تلاش خود را می کند که قیمت ورق استیل را به صورت منصفانه در کیفیت عالی در اختیار مشتری قرار دهد.

لیست قیمت ورق استیل روزانه

بازار رقابتی ورق استیل باعث شده که تولید کننده ها برای عرضه و تولید بیشتر به دنبال پایین آوردن قیمت ورق استیل باشند.استیل رونیک هم برای جذب بیشتر مشتری قیمت های خود را عادلانه و منصفانه قرار داده است که البته در کنار پایین آوردن قیمت کیفیت محصولات را پایین میاورده و ورق استیل ها را با بهترین استاندارد های جهان با قیمت مناسب عرضه می کند. برای آگاهی از قیمت ورق استیل می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و از آخرین و بروزترین قیمت ها آگاه شوید و برای دیدن کیفیت ورق های استیل و مقایسه کیفیت و قیمت ورق استیل با سایر عرضه کنندگان به صورت حضوری به استیل رونیک آمده و ورق استیل های ما رامشاهده و مقایسه کنید.

دریافت قیمت ورق استیل

نحوه فروش ورق استیل

فروشندگی یکی از مهارت هایی است که هر عرضه کننده و یا تولیدکننده ای باید از آن برخوردار باشد و برای رسیدن به این امر مهم باید با اصول و قواعد آن آشنا بود یک یاز این اصول استفاده از نیروهای و اعضای تیم مجرب می باشد. فروش ورق استیل نیز نیاز به استفاده از کادر با تجربه و مسلط به کار می باشد. فروش ورق استیل حرفه ی ما است بنابراین سعی می کنیم در این زمینه حرفه ای عمل کنیم. استیل رونیک جهت بالا بردن سطح کیفی کار و فروش بیشتر همراه با رضایت مشتری همواره از نیروهایی استفاده کرده است که اطلاعات کافی و صحیح از کار داشته اند و مسلط بر شناخت درست محصولات و درک مناسبی از خواست مشتری داشته اند.

فروش ورق استیل در استیل رونیک

بعد از خرید از ورق استیل رونیک ما همواره سعی در جلب اعتماد مشتری کرده ایم این امر موجب شده هم فروش ورق استیل برا یما بیشتر شود و در عین حال مشتری نیز از خرید خود راضی باشد. برای فروش ورق استیل راستگویی و صداقت را در کار خود و در بین کارکنان نیز نهادینه کرده ایم تا تصویری قوی از خود در ذهن مشتریان بر جای بگذاریم و جلب اعتماد مشتری را در صداقت دیده ایم و در فروش ورق استیل اصل شفافیت را جز اصول فروش خود قرار داده ایم.

فروشگاه ورق استیل در تهران

خرید ورق استیل چگونه است؟

برای تهیه و خرید ورق استیل می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از قیمت بروز ورق استیل آگاه شوید،علاوه بر این می توانید به صورت حضوری به بازار استیل ایران آمده و از محصولات استیل رونیک دیدن فرمایید و کیفیت را از نزدیک ببیند و از قیمت ها نیز آگاه شوید. استیل رونیک با داشتن انواع ورق استیل کار خرید ورق استیل را برای شما آسان کرده است و شما می توانید با توجه به نیاز و کاربردی که از ورق استیل می خواهید محصولات متنوعی را از ما طلب کنید.

خرید آنلاین ورق استیل در سایت