1402 دوشنبه 7 اسفند
 
استیل رونیک

فروش ورق استیل و پروفیل استیلمیلگرد استیل

میلگرد استیلمیلگرد استیل چیست؟

قبل از معرفی میلگرد استیل بهتر است که بدانیم میلگرد (از جمله میلگرد استیل ) از دسته فلزات پرکاربرد در صنایع و ساختمان سازی است که از این میان میلگرد استیل توانسته است در جایگاه پرکاربردترین این دسته قرار بگیرد و سهم بسزایی در صنایع تولیدی به خود اختصاص دهد. میلگرد استیل  مستحکم که عمدتا از فولاد تشکیل شده است، علاوه بر کربن دارای نیکل، مونیتیدین، کروم، تیتانیم و. . . است. میلگرد استیل  نمای بیرونی به میلگردهایی که در ساخت بناهای گوناگون استفاده می شود ، شبیه است. اما ساختار و کاربرد متفاوتی با آنها دارد. انواع میلگرد استیل را می‌توان در 4 دسته طبقه بندی کرد :
میلگرد استیل بگیر ( دارای ویژگی آهنربایی است )
میلگرد استیل نگیر ( پر کاربردترین و بدون ویژگی آهنربایی)
میلگرد استیل نسوز (مقاومت در برابر حرارت دارد)
میلگرد استیل نوع آلیاژی ( نتیجه مخلوط شدن استیل با برخی از عنصرها مانند عنصر مس و عنصر آلومینیوم می باشد. )

ویژگی های مثبت بسیاری را میتوان درباره‌ ی میلگرد استیل برشمرد که از این بین میتوان به هزینه‌ی بسیار کمتر میلگرد استیل ، نسبت به میلگردهای فولادی ، خاصیت ضد زنگ ، مقاومت بالا در برابر عواملی مثل رطوبت، دما و خوردگی  ، انعطاف پذیری  بالا  ، دوام طولانی مدت اشاره کرد. دارا بودن چنین ویژگی‌هایی بالطبع کاربردهای فراوانی برای میلگرد استیل ایجاد می‌کند که شامل موارد زیر است :
ساخت لوازم برقی خصوصا تجهیزات آشپزخانه ( برای مثال ساخت همزن های صنعتی از میلگرد استیل ضد زنگ 304 و 316 )
ساخت زیردریایی ( به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی و رطوبت)  
تجهیزات کشاورزی
صنایع غذایی (جهت ساخت دستگاه های مورد نیاز در صنایع غذایی که در آن استفاده از میلگرد های معمولی به دلیل اکسایش، زنگ زدگی و روان نبودن به هیچ وجه توصیه نمی ‌شود. )
صنایع  دارویی و شیمیایی
تولیدات نفت، گاز و پتروشیمی  ( هنگام حفاری، فراوری، ذخیره سازی و تولید، تجهیزات نیازمند تحمل فشار بالا و مقاومت در برابر مایعات اسیدی، دما و خوردگیست. که میلگرد استیل کلیه توانمندی های گفته شده را در بر دارد‌‌. )
برای هر یک از کاربردهای گفته شده میبایست میلگرد استیل مناسب با استانداردهای مورد نیاز را به کار برد که در این حیطه تولیدات میلگرد استیل در ایران شامل :
میلگرد استیل ۳۰۴
میلگرد استیل ۳۱۶
میلگرد استیل ۳۲۰
میلگرد استیل ۳۲۱
میلگرد استیل ۴۲۰
استیل در شکل های گوناگونی مثل ورق استیل، نبشی استیل، پروفیل استیل، میلگرد استیل و. . . تولید و عرضه میشود. در این بین استاندارد میلگرد استیل با انواع دیگر آلیاژ استیل فرق دارد. که همین موضوع عامل اصلی محبوبیت میلگرد استیل در بین افرادیست که به دنبال کالایی مطمئن و با کیفیت هستند.


میلگرد استیل آلیاژهای شناخته شده در دنیا است

نکات مهم در خرید میلگرد استیل  

در زمان خرید میلگرد استیل  نکات گوناگونی وجود دارد که در ادامه به آن‌ ها می پردازیم. مهم ترین نکته در زمان خرید میلگرد استیل  ، در نظر گرفتن نوسانات قیمت بازار است که میبایست به صورت روزانه از سایت های مطمئن و با اعتبار داخل ایران و خارجی بررسی شود.  نکته ی مهم دیگر شناخت ویژگی ها و انواع این دسته از میلگردها در خرید میلگرد استیل  است . این کار به شما کمک می‌ کند تا علاوه بر انتخاب دقیق تر میلگرد استیل مناسب با نیاز ، نوع تقلبی میلگرد استیل را بهتر تشخیص دهید. قبل از خرید میلگرد استیل  اندازه مورد نظر را مشخص کنید. میلگردهای استیل موجود در بازار قطرهای گوناگونی دارند. که برای دریافت قطرهای بیشتر باید از تولید کننده به صورت سفارشی خرید میلگرد استیل  را انجام دهید. آج میلگرد استیل را مشخص نموده. بسته بندی میلگرد استیل چییزی است که بنا به درخواست از میان دو گزینه کلاف و شاخه ای، یک گزینه را برای خرید میلگرد استیل انتخاب نمود. به نیاز پروژه در میلگرد استیل توجه نمایید. دقت در این مورد سبب میشود بتواند مدیریت هزینه را با روش پیشرفته تری انجام گیرد و صرفه جویی زیادی در خرید میلگرد استیل رقم بخورد. مشاوره با کارشناسان فروش مجرب استیل رونیک  در زمینه خرید میلگرد استیل  میتواند به شما در داشتن یک انتخاب مطمئن کمک بسزایی کند. کافیست با استیل رونیک تماس بگیرید تا در ارتباط با متخصصان شرکت بازرگانی استیل رونیک، بهترین تصمیم برای خرید میلگرد استیل را در زمانی کوتاه اتخاذ نمایید.

خرید آنلاین میلگرد استیل در سایت استیل رونیک

قواعد فروش میلگرد استیل

در زمینه ی فروش میلگرد استیل نیز میبایست به طریق مشابه عمل کرد. یعنی نوسانات بازار را در نظر گرفت و به صورت روزانه سایت های فروش میلگرد استیل  را مورد بررسی قرار داد. این کار به هر دو طرف معامله یعنی خریدار میلگرد استیل و فروشنده میلگرد استیل کمک میکند تا هیچ یک ضرری متحمل نشوند و عدالت به طور کامل در فروش میلگرد استیل رعایت شود. درخصوص بحث قیمت گذاری هنگام فروش میلگرد استیل ، باید گفت قیمت این دسته از محصولات فلزی بسته به ویژگی هایی اعم از اندازه ی میلگرد، وزن، نوع آج آن، بسته بندی، جنس و کیفیت مواد تشکیل دهنده ی آلیاژ، کاربرد و. . . تغییر میکند. در خصوص این موضوع بهتر است پیش از اقدام برای فروش میلگرد استیل  ویژگی های این چنینی مد نظر فروشندگان این کالا قرار بگیرد تا قیمت گذاری هنگام فروش میلگرد استیل  به دقیق ترین شکل ممکن انجام شود. اگرچه قیمت فروش میلگرد استیل در سایت های جهانی بر طبق ملاک های گوناگون به صورت روزانه تعیین میشود، اما انتخاب فروشنده میلگرد استیل مطمئن و منصف مسئله ای است که نمی شود از مزیت های آن غافل بود. تیم فروش میلگرد استیل  شرکت بازرگانی استیل رونیک با در الویت قرار دادن حقوق مصرف کنندگان، در صدد فروش میلگرد استیل  با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان خود می باشد.

فروش میلگرد استیل را مشاوره قبلی انجام دهید

عوامل موثر بر قیمت میلگرد استیل

با توجه به اینکه قیمت میلگرد استیل چه در بازارهای داخلی و چه در بازارهای خارجی، بسته به عوامل مختلفی ثابت نیست و دائما تغییر میکند، بنابراین برای تعیین قیمت میلگرد استیل میبایست به صورت روزانه، بازار را دنبال کرد. به این دلیل که ماده‌ی اصلی تشکیل دهنده‌ی استیل فولاد است،‌ طبیعی است که قیمت میلگرد استیل از قیمت فولاد پیروی کند. البته این موضوع تابع عوامل بسیار دیگری مثل نوع و روش تولید، قیمت انرژی و قیمت مواد اولیه، میزان عرضه و تقاضا، کیفیت، استانداردهای ساخت و. . . بستگی دارد. به طور کلی قیمت میلگرد استیل براساس وزن مورد نیاز تعیین می‌شود که این وزن وابستگی به قطر میلگرد استیل دارد. در واقع هر چه این قطر افزایش یابد، بالطبع وزن محصول و در نتیجه قیمت نهایی میلگرد استیل آن افزایش میابد. میلگردهای با جنس استیل در اندازه های 3 تا 450 میلی متر بیشترین کاربرد را در بین خریداران دارند که برای تعیین قیمت میلگرد استیل هر یک از اندازه های مورد نظر، باید به جدول روزانه ی قیمت میلگرد استیل هر یک از آنها توجه نمود. همچنین نمیشود از این نکته غافل بود که گرید آلیاژی تاثیر زیادی بر قیمت میلگرد استیل دارد؛ بنابراین همه ی محصولات با ارائه ی گواهینامه ی معتبر قابل عرضه هستند.  قیمت میلگرد استیل در قیاس با انواع دگر آلیاژ استیل ارزان تر می باشد. زیرا فرایند ساخته شدن میلگرد استیل آسان است و در کارگاه های ریخته گری به صورت سانتریفیوژ یا گریز از مرکز و نیز به شکل ساده تولید میشود. لیست قیمت میلگرد استیل ارائه شده در سایت استیل رونیک در ابتدای روز به روزرسانی میشوند. با وجود نوسانات موجود در بازار بهتر است جهت اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان استیل رونیک تماس بگیرید.
 
قیمت میلگرد استیل وابسته به ترخ ارز هست

 قیمت میلگرد استیل 304 بصورت آنلاین

میلگرد استیل ۳۰۴ غالبا دارای درصدی عنصر کروم و عنصر نیکل است که با توجه به قابلیت استحکام و فرم پذیری بالا، برش دقیق و قابلیت ماشینکاری عالی ، از میلگرد استیل 304 در صنوف گوناگون تولید بهره جست. البته با دقت در توانمندی فرم دهی مناسب میلگرد استیل 304 ، از آن برای کاربردهای با کشیدگی عمیق مثل ساخت وان حمام، سینک ظرفشویی و لوازم آشپزخانه استفاده می شود. ویژگی ضد مغناطیس میلگرد استیل 304 که در دسته آلیاژ های فولادی نگیر قرار میگیرد، قابلیت تحمل دمای در حدود 850 الی 1100 درجه و مقاومت قابل توجه در برابر خوردگی و زنگ زدگی، باعث شده ‌برای تمام پروژه های ساخت و ساز که در معرض عناصر شیمیایی، اسیدها، آب شیرین و آب شور هستند به طرز گسترده از میلگرد استیل ۳۰۴ بهره جست. از میان انواع میلگرد هایی که امروزه استفاده میشوند، میلگرد استیل 304 شهرت زیادی به دست آورده اند و دارای کیفیت مطلوبی هستند. اگرچه قیمت میلگرد استیل 304 از سایر میلگردها بیشتر است اما در مقایسه با کیفیت و کارایی میلگرد استیل 304 میتوان گفت میلگردهای استیل ۳۰۴  در مجموع، قیمت مناسبی دارند و میتوانند در پروژه های گوناگون کاربرد گسترده ای داشته باشند. میلگرد استیل ۳۰۴ در  قطرها و اندازه های مختلفی تولید میشود. که هر یک با توجه به نیاز پروژه میتوانند در جایگاه مناسب، مورد استفاده قرار بگیرند. ماده ی اولیه ی تولید میلگرد استیل، آلیاژ استیل هست که قیمت آن بر قیمت میلگرد استیل 304 تاثیرگذار است. شایان ذکر است که فاکتورهای دیگری از جمله قیمت ارز، ترانزیت، بازار نفت و. . . در تعیین قیمت میلگرد استیل 304 اثربخش هستند. در پایان برای تعیین قیمت پایانی میلگرد استیل، ارزش افزوده ی کارخانه ی تولید کننده نیز در نظر گرفته میشود و پس از پایان فرایند، قیمت نهایی میلگرد استیل اعلام میشود. قیمت میلگرد استیل 304 هم مثل قیمت سایر میلگردهای فلزی، به طور روزانه تعیین میشود که برای به دست آوردن آن باید به سایت های معتبر مشخص کننده ی قیمت میلگرد استیل ۳۰۴ مراجعه کرد.

میلگرد استیل را بصورت آنلاین خرید نمایید
 
اگر همه ی ویژگی‌های میلگرد استیل که گفته شد را در یک کفه ی ترازو بگذارید،  تنها چیزی که در طرف دیگر قرار می‌گیرد رضایت شماست !! . این همان چیزی است که بیشتر از هر سودآوری دیگری برای " شرکت بازرگانی استیل رونیک " با ارزش است. رضایت شما مشوق اصلی  ما در امر تولید بهترین و باکیفیت ترین میلگرد استیل خواهد بود. " شرکت بازرگانی استیل رونیک " با هدف آرامش خاطر مشتریان در تلاش است تا خاطره ی خریدی به یاد ماندنی و بدون پشیمانی را برای شما عزیزان رقم بزند.
با ما  پر قدرت تر از همیشه روی کار بیایید.