1402 یکشنبه 19 آذر
 
استیل رونیک

فروش ورق استیل و پروفیل استیلپروفیل استیل

فروش پروفیل استیل به همراه لیست قیمت پروفیل استیل


معرفی پروفیل استیل

پروفیل استیل عضو مجموعه وسیع آلیاژ استیل می باشد و دارای سطح همسان مقطع می باشد. پروفیل استیل برای وصل نمودن زوج جسم به یکدیگر با پرکردن فاصله آنها، مفید است. پروفیل استیل هندسه ظاهری بدون تغییر دارد. پروفیل استیل این امکان را دارد که مقطع های درهمپیچیده را شامل گردد و یا با داشتن مقطع غیرپیچیده به شکل مقطع مربع گونه یا مستطیل شکل و به طول و عرض و ضخامت های گوناگون باشد.محصولات آلیاژ استیل از قبیل قوطی ، لوله و پروفیل استیل در مرحله اول تولید دارای شکل رول استیل هستند و در مرحله بعد به وسیله ماشین آلات مخصوص مبدل به سایرمحصول ها می شوند.

فروش انواع پروفیل استیل در شرکت استیل رونیک

روش تولید پروفیل استیل

وظیفه مرکز تولید کننده پروفیل استیل مبدل کردن ورق کلاف استیل با بهره گیری از روش نورد سرد به اشکال گوناگون پروفیل استیل می باشد . پروفیل استیل با دو نحوه ساخت مستقیم و غیرمستقیم ساخته می شود. در حالت مستقیم که کیفیت تولید بالاتری دارد ، پروفیل استیل در همان کارخانه به ظاهر پروفیل تولید می گردد و لبه تیزی دارد. روش تولید غیرمستقیم پروفیل استیل که دارای تولید سریعتری هست و کارایی بهتری دارد اما با کیفیت تولید کمتری مواجه هستیم. خروجی این روش به صورت دایره شکل و مربع گونه می باشد. توجه داشته باشید که به پروفیل استیلی که مربع شکل است قوطی استیل گویند

عرضه پروفیل استیل در گریدهای بگیر ونگیر

کاربردهای پروفیل استیل چیست؟

پروفیل استیل برای خیلی استفاده می گردد. پروفیل استیل هر جایی کاربرد دارد. پروفیل استیل اندازه کوچک در ساخت نرده ها و حفاظ محیط اطراف ساختمان ، نرده راه پله ها و اطراف کارگاه ها و محل عبور عابر پیاده و صنعت خودرو و وسایل دکوراتیو و تزئینی و.. بسیار مورد بهره برداری قرار می گیرد. پروفیل استیل در ماشین سازی، ابزارهای تصفیه آب نیز مفید است. پروفیل استیل دارای حجم بزرگتر دارای کاربرد فراوانی هستند. یک گونه دیگر پروفیل استیل که اندازه اش حجیم تر می باشد در صنعت ماشین سازی و اسکلت سازی به کار می رود. این پروفیل های استیل که بصورت مربع می توانند در ایجاد اسکلت ساختمان مفید باشند. پروفیل استیل مطمئن تولید شود امکان دارد در ساخت شاسی تریلر حاده ای استفاده شوند. پروفیل استیلی که به ظاهر Z ایجاد می شوند جهت پوشش دادن سقف سوله به کار میرود.

واردات پروفیل استیل در ایران توسط شرکت استیل رونیک

آشنایی با انواع پروفیل استیل

پروفیل استیل دارای دو گروه بندی به نام های پروفیل استیل باز و بسته می باشد. پروفیل استیل باز شامل نبشی استیل ، ناودانی استیل و ... می باشد که می شود به حالت حروف u , z در ذهن تصور کرد که اندازه های گوناگون دارد و در ساختمان سازی استفاده می شود. پروفیل استیل بسته مه از نامش مشخص است دارای سطح مقطع بسته است که لوله استیل ، قوطی استیل و ... عضو این مجموعه از پروفیل استیل می باشند. پروفیل استیل دارای سری های گوناگون است که از جمله می توان به پروفیل استیل 304 ، پروفیل استیل 316 ، پروفیل استیل 201 ، پروفیل استیل 321 و پروفیل استیل 420 اشاره کرد. معروفترین پروفیل استیل ، پروفیل استیل 304 و پروفیل استیل 201 و 316 می باشند .

لیست قیمت پروفیل استیل نگیر

پروفیل استیل 304 چیست؟

پروفیل استیل 304 خیلی کاربرد دارد چون که مقاومت درخوری در مواجه با خوردگی دارد. پروفیل استیل 304 تحمل گرمای بالا را دارد و می تواند تا دماهای بالا را حالت خود را حفظ نماید و چون که دارای این ویژگی ها هست در صنعت و ساختمان سازی و... مورد نیاز است. پروفیل استیل 304 پایه اش از استیل 304 است ، بنابراین ویژگی جوش پذیری را دارد. نوع آلیاژ استیل از فاکتورهای تعیین قیمت پروفیل استیل 304 می باشد. پروفیل استیل 304 جزو پرکاربردترین پروفیل استیل هست. خرید پروفیل استیل 304 و مطلع شدن از لیست قیمت پروفیل استیل 304 اکنون مورد نیاز می باشد.

فروش ورق استیل 304 نگیر در سایت استیل رونیک

نوع پروفیل استیل 201

پروفیل استیل های تولیدی از نوع استیل 201 دارای استاندارد می باشند و قیمت پروفیل 201 قابل استعلام در استیل رونیک می باشد. آلیاژ استیل 201 ، 50 درصد استیل 304 دارای عنصر نیکل است و عناصر دیگر آن بیشتر است و قیمت پروفیل استیل 201 نازل تر است نسبت به دیگر سری های آلیاژ استیل می باشد. نسبت حجم به وزن (چگالی) پروفیل استیل 201 به پروفیل استیل 304 نازل تر است و بادوام تر هست. چون عنصر نیکل کمینه در پروفیل استیل 201 مقاومتش کاهش دارد. رنگ پروفیل استیل 201 کدر است.

لیست قیمت پروفیل استیل 201 در استیل رونیک دست اول می باشد

پروفیل استیل دکوراتیو

پروفیل استیل بر مبنای استفاده ای که می توانند داشته باشند در دو بخش صنعت و دکوراتیو دسته بندی می شوند. گروه پروفیل استیل صنعت در ساخت تجهیزات که مقاومت به خوردگی لازمه آنها است، مفید است و در انواع دکوراسیون کاربرد دارند. پروفیل استیل دکوراتیو نام دیگری دارد به نام پروفیل استیل نازک که با نام پروفیل استیل درزدار نیز شنلخته می شود و به دلیل زیبایی و ظرافت ، مورد استفاده وسیع در همه فضاهای دکوراسیون و لوازم دارد. قیمت پروفیل استیل دکوراتیو بصورت روزانه اعلام می شود و جهت آگاهی از قیمت پروفیل استیل دکوراتیو به سایت استیل رونیک مراجعه نمایید.

قیمت پروفیل استیل دکوراتیو در شرکت استیل رونیک بصورت آنلاین و حضوری

پروفیل استیل 316 در استیل رونیک

پروفیل استیل 316 در فضاهای دارای خوردگی مثل صنعت غذا و دارو بسیار مفید است. پروفیل استیل 316 در مواجه با متریال شیمیایی پایداری قوی دارد. پروفیل استیل 316 در محیط دارای کلر حفظ ساختار خوبی دارد. به دلیل فایده این پروفیل ، خرید پروفیل استیل 316 و دریافت قیمت پروفیل استیل 316 بشدت مورد تقاضا هست.

پروفیل استیل 316 را در سایت بصورت آنلاین خرید نمایید

فروش پروفیل استیل در استیل رونیک

فروش پروفیل استیل در شرکت استیل رونیک بصورت کسترده انجام می‌شود. پروفیل استیل با واردات از خارج از ایران نیاز بازار استیل را برآورده می نماید. فروش پروفیل استیل وارداتی بسیار زیاد است. بعد از ارسال درخواست خرید پروفیل استیل از استیل رونیک ، پیش‌ فاکتور برایتان ارسال می گردد. سپس بعد از مرحله تأیید و پرداخت فاکتور فروش پروفیل استیل ، ارسال انجام می شود.

فروش پروفیل استیل با قیمت مناسب

لیست قیمت پروفیل استیل

قیمت پروفیل استیل بسته به نوع استیل ساخته شده از آن وابسته دارد. قیمت پروفیل استیل بیشتر از قیمت قوطی استیل در بازار استیل ایران است. لیست قیمت‌ پروفیل استیل اعم از پروفیل استیل دکوراتیو و براق و پروفیل استیل طلایی و پروفیل استیل تزئینی در سایت استیل رونیک بروز است. پیشنهاد می کنیم در راستای دقت بالاتر از قیمت نهایی با ما تماس حاصل فرمایید. قیمت پروفیل استیل در سایت شرکت استیل رونیک دست اول است. جهت خرید پروفیل استیل ، قیمت پروفیل استیل در تلگرام استیل رونیک قرار داده شده است.

دریافت قیمت پروفیل استیل در سایت اینترنتی استیل رونیک

دریافت قیمت پروفیل استیل 304 در سایت اینترنتی

پروفیل استیل از مقاطع فولادی پرکاربد در صنعت هست